Перечисление с предпринимательского счета ФОПа члену семьи: НДФЛ!

ЗИР, 103.02. Чи оподатковуються ПДФО доходи у вигляді подарованих грошових коштів, які перераховуються із рахунку ФОП ЄП, відкритого для здійсненняпідприємницької діяльності, на рахунок ФО - члена сім’ї першого/другого ступеня споріднення?

Згідно з абзацом другим п. 174.6 ст. 174 ПКУ доходи у вигляді дарунка, нараховані (виплачені, надані) платнику податку юридичною особою або фізичною особою - підприємцем, оподатковуються на загальних підставах, передбачених розд. IV ПКУ для оподаткування додаткового блага.

Доходи у вигляді подарованих грошових коштів, які перераховуються із рахунку фізичної особи - підприємця – платника єдиного податку, відкритого для здійсненняпідприємницької діяльності, на рахунок фізичної особи - члена сім’ї першого/другого ступеня споріднення включаються до загального місячного оподатковуваного доходу такої фізичної особи та оподатковуються за ставкою 18 відсотків.

1000 Осталось символов