РК на уменьшение: штраф за несвоевременную регистрацию

http://rv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/346244.html

До кого застосовується штраф за порушення граничних термінів реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної у разі зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг?

Відповідно до п. 192.1 ст. 192 ПКУ розрахунок коригування, складений постачальником товарів/послуг до податкової накладної, яка складена на отримувача – платника податку, підлягає реєстрації в ЄРПН, зокрема отримувачем (покупцем) товарів/послуг, якщо передбачається зменшення, для чого постачальник надсилає складений розрахунок коригування отримувачу.

 Враховуючи викладене, штрафні санкції за порушення граничних термінів реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування застосовуються контролюючими органами в порядку та розмірах, передбачених ст. 120 прим.1 ПКУ, до особи, на яку покладено обов’язок щодо такої реєстрації.

1000 Осталось символов